Gastgezin Montréal 495388Gastgezin Montréal 495388Gastgezin Montréal 495388
Bekijk 3 foto's photo count

Chambre Meublée internet Inclus (Montréal - H4K 1P3)

Type d'habitation :

huis

Type :

Gastgezin

Gehuurde oppervlakte:

24 m²

Accommodatiecapaciteit:

1 persoon

Aantal kamers:

1

Referentie :

495388

Bedden:

1 Tweepersoonsbed(den), 1 slaapbank(en)

Huur en voorwaarden

747 € / maand

Duur :

Van 1 maand

Roomlala | Hamid G.
Hamid

Host sinds:

2025

Beschrijving

Franse versie:
Chambre Meublée met Canapé-Lit – Tout Inclus

We stellen een comfortabele kamer en een comfortabele kamer voor in een aangenaam huis.

🔥 SPÉCIALE AANBIEDING: -50% OP LE 1er MOIS DE LOYER! 🔥
✔ Chambre moderne met canapé-verlicht
✔ Eau, gaz en internet incl
✔ Récemment Rénovée
✔ Geëquipeerde keuken en gemeenschappelijke ruimtes
✔ Buanderie beschikbaar
✔ Quartier kalm en veilig
✔ Colocataires respectueux

📍 Ideale ligging: Proche supermarchés, metro, bus en YMCA.
💰 Loyer abordbaar.

Engelse versie:
Gemeubileerde kamer met slaapbank – Alles inbegrepen

Wij bieden een gezellige, volledig gemeubileerde kamer in een geweldig huis.

🔥 BEPERKTE AANBIEDING: 50% KORTING OP DE EERSTE MAAND HUUR! 🔥
✔ Moderne kamer met slaapbank
✔ Water, gas en internet inbegrepen
✔ Onlangs volledig gerenoveerd
✔ Uitgeruste keuken en gedeelde ruimtes
✔ Wasfaciliteiten beschikbaar
✔ Veilige en rustige buurt
✔ Respectvolle huisgenoten

Automatische vertaling - Originele beschrijving

Accommodatie

  • Badkamer om te delen
  • WC om te delen
  • Keuken om te delen
  • Woonkamer om te delen

Huidige bewoner(s) van de woonruimte

  • 1 inwoner(en)

• Luchthaven

Het exacte adres van de accommodatie wordt pas meegedeeld wanneer de reservering is bevestigd.

747 € / maand

Verzoek om informatie

25 €/ nuit | 172 €/ week | 739 €/ maand
Minimale duur: 1 maand

U moet uw data invoeren voordat uw verzoek wordt verzonden!

De ingevoerde data zijn ongeldig!

Deze reservering accepteert alleen hele maanden, de einddatum is verplaatst.

U moet het onderwerp van uw verzoek opgeven!

U moet uw geboortejaar invoeren!

U moet uw situatie informeren!

Neem contact op met Hamid

Log in om uw informatieaanvraag te kunnen versturen.

De advertentie die u probeert te bereiken is niet meer actief. Neem contact op met andere advertenties.

De startdatum van de huur is verstreken.

De einddatum van de huur is verstreken of ligt vóór de startdatum van de huur.

Het aantal geselecteerde personen komt niet overeen met de accommodatiecapaciteit.

Het bericht voor de accommodatieverschaffer is leeg. Leg de redenen voor uw verblijf uit.

Het aantal geselecteerde personen is te hoog in vergelijking met de accommodatiecapaciteit.

De minimale verblijfsduur in deze accommodatie wordt niet gerespecteerd. Wijzig uw data.

De maximale verblijfsduur in deze accommodatie wordt niet gerespecteerd. Wijzig uw data.

Let op: u kunt geen verzoek indienen voor een van uw advertenties.

Je hebt onlangs al contact opgenomen met deze host. Probeer het na 48 uur opnieuw, zodat u de tijd heeft om te reageren.

De accommodatie is op deze data niet beschikbaar, uw aanvraag kan niet worden verzonden. Wijzig uw data of bekijk nu andere aanbiedingen.

Veilige betaling
Assistentie 7j/7
Gratis contact

Andere accommodaties die u wellicht interesseren